Work time: Monday - Friday: 08AM-06PM
Call Us Now 0122 333 8889
My Cart
0,00 
My Cart
0,00 
Ürünlerimiz
Outof stock

NBL Krill Oil 30 Kapsül

74,99  KDV

Stokta yok

Açıklama

Soğuk Denizlerden Gelen Yeni Nesil Omega-3 Kaynağı
Okyanusların soğuk kısmında yaşayan ve karidese benzeyen küçük deniz canlıları olan Krill’ler, yeni nesil Omega-3 kaynağı arasında önemli bir yer tutuyor. Nobel Tüketici Sağlığı’nın yeni Omega-3 kaynağı olan NBL Krill Oil, kril yağı içeren yapısı ile bağışıklık sistemini düzenleyerek genel sağlığın korunmasına destek oluyor.
Fosfolipit yapıda olan Krill yağı plazmada EPA+DHA’yı balık yağına göre %38 oranında daha fazla artırır. Güçlü antioksidan özelliğine sahip astaksantin içeriği ile çeşitli hastalıkları önleyebilir veya bu hastalıkların riskini azaltabilir. Diyet yapanlarda sağlıklı kilo vermek ve bağışıklık sistemi için kullanılır. Kan şekerini dengeleyen Krill yağı vücudun enerji seviyesini artırmaya yardımcı oluyor. Yetişkinlerde kalp ve damar sağlığının korunmasında ve eklem sağlığının desteklenmesinde yardımcı olur.
Krill yağının postpartum depresyon (doğum sonrası depresyon) riskini azaltıcı etkisi bulunmaktadır. PMS ( regl öncesi sendrom) ve dismenore (ağrılı adet) tedavisinde kullanılır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NBL Krill Oil 30 Kapsül” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diyet Marketin