%100 Sağlıklı Beslenme 7/24 Diyet Marketin Siparişi
Whatsapp Sipariş Hattı +90 553 730 95 08
Sepetim
0,00 
Sepetim
0,00 
Ürünlerimiz

Vitabiotics Immunace 30 Tablet

49,99  KDV

Vitabiotics immunace 30 tablet, içindeki vitamin ve mineraller ile bağışıklığınızı güçlendirir, vücudun enfeksiyonlara karşı direncinin artmasına, hücrelerin uzun süreli korunmasına yardımcı olur ve ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral takviyesini sağlar.

Açıklama

Tıbbi özellikleri:

Vitamin A: Bağışıklık sistemini güçlendirir., deri bütünlüğünün korunmasına yardım eder. Vücudun grip, nezle ve böbrek, idrar kesesi, akciğer enfeksiyonlarına karşı k orunmasına yardımcı olur.

Vitamin E, Vitamin C, Bakır, Selenyum, P vitamini kompleksi (bioflavonoidler): Hücreleri oksidatif stresten korur ve serbest radikalerle savaşarak hücre membranını korurlar. Bağışıklık sistemini güçlendirirler.

Vitamin D: Bağışıklık sistemi için gerekli kalsiyumun vücutta tutulmasını sağlar.

Vitamin B1 (Tiamin), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B3 (Niasin), Vitamin B6, Vitamin B12, Folik asit, Pantenoik asit, Vitamin K, Manganez, İyot, Magnezyum, Krom: Anti-tümör mekanizmalarının normal işleyişini sürdürmesini sağlar. Bağışıklık sisteminde önemli rolleri vardır.Protein ve karbonhidrat metabolizmasında rol alırlar. Hücre yapısına yardımcıdırlar. Nükleik asit sentezi, merkezi sinir sisteminin normal fonksiyonlarının korunması, hücre bölünmesi için önemlidirler. Antiko, adrenal hormon ve enerji üretimine yardımcıdırlar.

Demir: Toksinlerin nötralize edilmesine ve kan yapımına yardımcı olan katalaz enziminin aktivitesi için gereklidir.

Çinko: Bağışıklık sistemi, hücre gelişim, yara iyileşmesi ile DNA & RNA sentezinin normal işleyişine devam etmesi için gereklidir.

L-Sistin: Bağışıklık sistemi için önemli olan proteinlerin yapısında yer alır.

L-Karnitin: Enerji üretiminde kullanılan uzun zincirli yağ asitlerinin yararlanımında önemlidir.

 

Günlük Kullanım Şekli ve Dozu:

Her gün bir tablet, ana öğünlerden birinde, bir bardak su ya da soğuk içecek ile birlikte alınmalıdır. Çiğnenmemelidir. Önerilen doz aşılmamalıdır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vitabiotics Immunace 30 Tablet” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
Diyet Marketin